Mala perlicka z vypravy dnesnej 21>
1513 na 21/1.
Ostatne az vecer v Janovej vyprave.
1513 na 21/1.

Ostatne az vecer v Janovej vyprave.

ten 2809 na tu 83/4 prisiel az vecer
: 3604/3.
M: 2809/4
Toho casu sa dalo cestovat aj v rannej spicke. Ako utechu berem zlepsenie sedla na 15 min. Rovnako pozitivna je aj dlsia vecerna prevadzka (este 121 koncila aspon 2-3 spoje skor ako dnesna 21)
d3k0
Re #15892 gypista: Princip toho systemu je dobry. Podla mna je vsak problem v chronometrazi - teda v jazdnych dobach medzi zastavkami. Dnes plati od 6.01 do 18.00 rovnaka jazda doba bez ohladu, ci je spicka, alebo nie. Preto si myslim, ze by sa pocas dna mali zaviest dalsie jazdne casy: 6.01 - 7.00 a 8.31 - 15.00 = terajsia jazdna doba (A), 7.01 - 8.30 = ranna spicka (D) a 15.01 - 18.00 (resp. na Sancovej aj do 18.30) = popoludnajsia spicka (E). Myslim, ze na mnohych linkach by boli tie casy podstatne medzi sebou rozdielne. Malo by to vsak aj iny efekt... Zistilo by sa, ze v spicke treba viac vozidiel...