Prave som si ponavigoval ZV 2153 na linke 51
Divim sa, ze sa dochodkyne pytali len to, ci ide ako linka 51 a nie to, ci ide smerom na Lopenicku alebo Nobelovu - kedze vpredu mal pochopitelne len tabulku Zalozne vozidlo
Divim sa, ze sa dochodkyne pytali len to, ci ide ako linka 51 a nie to, ci ide smerom na Lopenicku alebo Nobelovu - kedze vpredu mal pochopitelne len tabulku Zalozne vozidlo

: 3604/3.
d3k0
Re #15892 gypista: Princip toho systemu je dobry. Podla mna je vsak problem v chronometrazi - teda v jazdnych dobach medzi zastavkami. Dnes plati od 6.01 do 18.00 rovnaka jazda doba bez ohladu, ci je spicka, alebo nie. Preto si myslim, ze by sa pocas dna mali zaviest dalsie jazdne casy: 6.01 - 7.00 a 8.31 - 15.00 = terajsia jazdna doba (A), 7.01 - 8.30 = ranna spicka (D) a 15.01 - 18.00 (resp. na Sancovej aj do 18.30) = popoludnajsia spicka (E). Myslim, ze na mnohych linkach by boli tie casy podstatne medzi sebou rozdielne. Malo by to vsak aj iny efekt... Zistilo by sa, ze v spicke treba viac vozidiel...