Na starom moste zdrzanie cca 10 min.


, 2944, 2401, 2408
), zajtra mam skusky v autoskole, drzte palce!


Hanbi sa, hlavne ak Z nepoznas osobne a mozes ju hodnotit len podla prispevkov na tomto fore...

fobust
Linka 21: Nehovoris mi nic nove. Vcera som isiel 12+20. Keby ta 12-ka nemeskala 8 minut... (a to kvoli zmeskanemu KRABUSTovi pred nami). KUA. Nic nefunguje, do smradokolu sa nezmestim, tramvaj meska... Ide to do p... s MHD v tomto meste. Este k tomu ked ti pride serbel 7813+7814, to nie je elektricka, to je humus. A o vozidlach na linke 20 nemusim pisat...