Reply on: Mat3j #15874:
Trocha som si od dopravy odpocinul. Musel som sa ucit:) Ale teraz to uz nebude take zle.Deko: Kam ti mam tie fotky poslat?

A ludia, co idu na Mierovu koloniu, to maju domov zase o nieco dlhsie... Este som zvedavy, ako tam dopadne preferencia...

Asi 7 min. pred tou napraskanou 21 sla prazdna 21 a nebrala ludi. Ako moze byt magistrat taky sprosty a plati aj vozokm, ked si tu behaju prazdne autobusy z mesta do DNV? To by bol az taky problem, keby aj 8 minut meskajuci spoj ludi bral? A to uz nehovorim, ze taka linka ako 21 pri takom intervale, aky ma, nema vypadnut vobec - vid system v Brne...
:o)
gypista
Uz davnejsie sledujem system akym chodia. Je to idealny system, lenze tam nie su zaratane zapchy a husta premavka. V praxi to znamena, ze pocas spicky je ten system na nic.
Ak cita tento forum nejaky kompetentny clovek, tak ho poprosim, aby mi vysvetlil, podla akych kriterii bol ten system optimalizovany.
GY. Pista