Mala perlicka z vypravy dnesnej 21>
1513 na 21/1.
Ostatne az vecer v Janovej vyprave.
1513 na 21/1.

Ostatne az vecer v Janovej vyprave.

ten 2809 na tu 83/4 prisiel az vecer
: 3604/3.
M: 2809/4
Toho casu sa dalo cestovat aj v rannej spicke. Ako utechu berem zlepsenie sedla na 15 min. Rovnako pozitivna je aj dlsia vecerna prevadzka (este 121 koncila aspon 2-3 spoje skor ako dnesna 21)

fobust
V tom pripade L 21 spravit tak, ze spoje iduce od VW by na sidlisku nezastavovali. Ak sa niekto potrebuje dostat na sidlisko, moze ist L 20, ak ide od VW, tak ma smolu, musi prestupit. V smere z mesta detto. Lebo to sidlisko mi tam lezie na nervy, nikdy sa tam nemalo stavat!