Reply on: d3k0 #15860:
Linka 21: Nehovoris mi nic nove. Vcera som isiel 12+20. Keby ta 12-ka nemeskala 8 minut... (a to kvoli zmeskanemu KRABUSTovi pred nami). KUA. Nic nefunguje, do smradokolu sa nezmestim, tramvaj meska... Ide to do p... s MHD v tomto meste. Este k tomu ked ti pride serbel 7813+7814, to nie je elektricka, to je humus. A o vozidlach na linke 20 nemusim pisat...

Jano
Opravim Tomasa: Nedavno pisal, ze 1210 mal dopravnu nehodu na 504 (uviedol 29. 8.). Iba upresnim, k tej nehode doslo z 27. na 28. 9., resp. uz po polnoci, teda 28. 9. (pocas dubravsko-karloveskych hodov)
d3k0: ad mapovanie 21: Chytil si akurat spoj, pred ktorym jeden bus vypadol (info Martin ak sa nepletiem), takze troska to je touto skutocnostou skreslene, ale tym nechcem povedat, ze linka 21 nepatri medzi najzatazene linky
Ferro: Vela stastia pri skuskach a vela km bez nehody
Zo stredy len kratko:
- linka 83/2 vynechala min. prichod do Dubr. okolo 8.40 h. od 9.09 h. uz isiel 2907
- 2000 pred 10. h. ako ZV na linke 34 (info Neo ;-P )
- 7704 po 18. h. ako ZV na jednej z dubravskych elektrickovych liniek
Vyprava:
83: 2812, 2907n, 2830, 2813, 2829, 2820, 2818, 2826, S N 2309, 2929
504: 1810
- 2814 cca uz 3-4 dni je pravdepodobne docasne odstavena (miesto neho v pondelok 2513 a dnes 2818)