No d3k0, to ze tam tych bezkontaktnych strojcekov vela nemaju (a ledva ich dakdo pouziva) bude asi tym, ze minule leto to este nebolo
. Dnes sa ma zase podbijat Racianska -> 408=bus, 403 ako vzdy 3522.
. Dnes sa ma zase podbijat Racianska -> 408=bus, 403 ako vzdy 3522.

Ja sa na to, tiez spolieham, ale iba dovtedy, kym tam nebude daky rychlik, ktory bude stihat na 0.
TeBeCe
btw. nevies cislo voza, ktory mal kedysi davno vnutri na tej skrini pri vodicovej kabine namontovane cislo 101 zo zastavky? jazdieval na 61/63 (dnes 20/22)...uz bude asi vyradeny