Reakcia na: Nal Sehel #65921:
Šuhajík, asi si si ty neprečítal poriadne, čo som napísal ja. Ja som odrobil v BEÚS-e dosť na to, aby som vedel, ako to tam vyzerá a aby som do toho mohol kafrať, koľko len uznám za vhodné, pretože mi záleží na tom, aby to vyzeralo lepšie. A netušil som, že MHD v BA je vnútornou záležitosťou nejakého štátu.Tie nacionalistické kecy si napíš na šmirgeľ, zroluj drsným von a vopchaj si to do análu.
Každý má právo rýpať do všetkého. To už je dnes tak, vieš? Bez ohľadu na to, či sa ti to páči alebo nie. Takisto aj Dromológ má právo do toho rýpať od okamihu, kedy si cvakol jeden jediný cestovný lístok DPB, a. s. a to bez ohľadu na to, či si ja alebo ty budeme myslieť, že kecá blbosti. Je to jeho právo.
Inak tvoje odbočovanie od témy je jasným príznakom toho, že vlastne ani nevieš, čo chceš, lebo ja som ťa len žiadal, aby si KONKRÉTNE uvideol, kde som napísal blbosť, a ty si zase len pri slotovinách skončil.
A taktiež som si istý, že si "u nás" v ČR dva roky nevojenčil. Vojenčil si dva roky u seba v Československu. A ak si nekritizoval, čo bolo zlé, tak si pokakaný, nič iné v tom nie je.
Sommelier
Veď práve ! Cez centrum to je drahšie.
Veď práve ! Autobusov sa na Zochovej po spustení T3 Engerau nezbavíme.
Veď práve, že sú radiály po ránu preťažené. (môžeme sa dohadovať čo urobí preferencia - aj tá má svoje hranice (Pavlák).
Mimochodom - mesto na výstavbu celej trate peniaze nemá (našťastie). Takže to dopadne na šafku s tromi linkami z Petržalky -
1. Jesenského - Nový most - Karlova Ves - (Dúbravka) (12)
2. Nám. SNP - Obchodná - Hlst (13)
3. Kamenné námestie - Rača/ZP/Ružinov. (14, 6, 7)
No ďakujem pekne - na Štúrovej postoja fronty spomalených električiek s meniacim sa substrátom - ale lepšie to nebude.
A že mi Štúrova ten Pavlák bude solídne pripomínať - aj tá mostová podoba tu je (nuselák) - z toho je mi zle.
Horšie je, že Štúrova je historické centrum.