Reakcia na: tomas1 #51799:
Lepsi pritlak? skor vyssie tazisko a o to lahsie ho mozes otocit na ten hrb v zakrutach. avsak neviek kto by tak rychlo zas isiel do zakruty. ale hrb nehrb aj tak sa mi najviac paci jak to vyriesil vanhool a nema ani hrb a ani ziaden schodik.
)
AAA
1. Lebo tu nikdy nijaká racionalizácia od vzniku sídliska neprebehla. Teda chodlio cca toľko liniek čo pred rokom 89, no cestujúcich ubúdalo.
2. Ráno sa necestuje poholdne odnikiaľ. A ukáž čísla, kt. tovje tvrdenie dokazujú.
3. Budúci rok vol toho kto to spraví.
4. Lebo napr. VÚ dopravný je v ZA.
5. Tak potom v každom meste, kde majú metro majú zlé CSP. Ono totiž metro máva tiež v určitých prevádzkových režimoch intervaly petržalských liniek a nenadväzuje na ne.