cafte,
celkom ma potesilo, ze som tu nasla cestovne poriadky (aspon viem, ze sa dostanem v noci domov z niv). aj ked som sa uz v kutku duse tesila na vyhladavac
ale neva, dufam, ze aj to raz bude.
tak sa teda budem tesit nadalej a
pekne leto
bram
celkom ma potesilo, ze som tu nasla cestovne poriadky (aspon viem, ze sa dostanem v noci domov z niv). aj ked som sa uz v kutku duse tesila na vyhladavac
ale neva, dufam, ze aj to raz bude.tak sa teda budem tesit nadalej a
pekne leto
bram

jurKo
Po navrate mozem spachat nejaky clanok.
Ak sa niekomu nepaci nejak uprava tohoto vzkazu, tak nech to skusi na ruskej klavesnici.