Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Budu nove trolejbusy premavat len na vytycenych linkach ,alebo na vsetkych
Reakcia na: tbus216 #199206:
Vždy som zrovna v dačom sedel, keď sa skúšali. Smiem vedieť, k čomu ich zháňaš?
Viem,že je to trochu z cesty ale nemá tu niekto foto 6642-6644 na Skúšobných jazdách ?? ?
Reakcia na: Laminatka #199204:
tak a teraz je to vyriešené ....lebo ja vnímam už túto časť hlavne v križovatke pri vozovni ...? dík za upresnenie ...!!
Reakcia na: jokl #199203:
trolejbus bol videny pri odchode zo zastavky hrobonova kde normalne zastal smer prokopa velkeho boli v nom ludia ja som si myslel ze je daco pokazene na hrade ale nikde nic nebolo pisane tak som napisal sem.
Reakcia na: MatejBA #199202:
no a čo si myslíš,že ja stojím v meste a kontrolujem všetky smery trolejbusov ?? konec koncom mohol mať aj výjazd z vozovne ...ved prečo to adresuješ mne .... ???
Reakcia na: jokl #199201:
A to Vasu dokonalost nenapadlo, ze to mohlo ist po Prazskej a Brnianskej ako L64 miesto cez hrad ako bezne a nasledne cez Hrobustov ku Vojenskej nemocnici? A ze to prislo dotycnej osobe divne?
Reakcia na: JamaVOku #199200:
prečo ma tu poučujete ??? ved už debilina je to,že ten trolejbus ani nemože pokračovať smerom na vojenskú nemocnicu ... Takže od dotyčného beriem ako lokalitu ...o ktorej možno nevedel ,že linka pokračuje smer voj.nemocnica ...alebo je tu možnosť,že mal zle nadst.tranparent ....?
Reakcia na: Marek1978 #199198:
čo takto si prečítať celú trasu 207? ?? nemá snád zást. vozovna Hrobonova ????
Reakcia na: jokl #199197:
L207 chodi cez Budkovu a nie Hrobonovu
Reakcia na: 810zssk #199196:
nechápem!! kade mi chceš povedať,že šiel ???
Reakcia na: jokl #199195:
Este raz si pomaly precitaj co napisal. Ten voz bol mimo beznej trasy.
Reakcia na: Laminatka #199194:
ved tam má teraz konečnu !!to si nevedel .? ??
neviete niekto preco pred chvilkou isla linka 207 cez hrobonovu smer vojenska nemocnica?
Reakcia na: Ámos #199190:
Snežienka je zúfalá, to je fakt. Ale dopredu odstraší iba ľudí, ktorí to tam už poznajú, hoci beriem, že aj na "nových" návštevníkov neurobí dobrý prvý dojem (ale to neurobí ani budova stanice). Myslím, že na Novom Meste si to dávno uvedomujú, ale Snežienka ako taká bola pre túto lokalitu podľa všetkého od samého začiatku naddimenzovaná a v podstate na to dodnes dopláca. Je to širší problém, nie veľmi vhodný pre dopravácke fórum, v prípade záujmu mám mail pod nickom.
Reakcia na: Peon #199186:
Dopĺňam, že tá otázka sa týka mesta Hainburg.
Reakcia na: Petto #199182:
Ten komín je najlepší ?
Reakcia na: anbis #199181:
ved k lanoke sa clovek boji idst vdaka stavu Snezienky.
Lanovke by urcite pomohla bobova draha s trasou popod nu a nasledne by sa clovek vyviezol hore lanovkou a samozrejme obnova zjazdovky by pomohlo cez zimu. A nie nemyslim si, ze uz vsetky zimy budu take ako tohtorocna!

Celemu arealu Železnej studienky, Kamziku alebo teda rekreacnej casti mestskych lesov chyba koncepcia ako by to malo raz vyzerat, ako ho rozvijat, ake funkcie tam chceme a ake nie.
Ked sa pozriem na prevazdkovatelia bufetov, ktory vlastne nemusia nic, len inkasovat zisky tak mi je na grc. Byva uplne bezne, ze taketo lokality sa davaju do prenajmu cele alebo ciastocne rozdelene na sektory s vynutenymi investiciami, pevnymi cennami a samozrejme udrzbou okolia. Lenze na to tu maju peniaze len financne skupiny a to by sa Bratislavcania posrali.
Reakcia na: anbis #199188:
Errata... nie "prenajímateľ" musel rekonštruovať, ale samotný "nájomca", ináč by to malo zmysel... taký slovenský ☺

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.