Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Kedy sa uvažuje s opravením zastávok Dulovo nám.? Až keď sa nejakému autobusu zlomí náprava a potom si bude DPB sťažovať, nemá Citelisy a MBCC?! ? Takisto zastávka Jungmannova v smere z mesta je otras : privozórium na starých paneloch a bez prístrešku. Ďalšia AS v smere z mesta. Asi je lacnejšie nechať rozbiť pár vozidiel na tých zastávkach, než to dať opraviť.

A inak sprevádzkovaniu zastávky Hálova v smere z mesta čo ešte bráni?
Reakcia na: Mikimaus #188758:
Ftáčnik asi fetoval, keď tu kecá o električke do Záhorskej Bystrice. Fakt tie debilné kecy neprestanú asi nikdy a jedno či bude primátor od boľševikov alebo od ex-komunistických demokratov ? Keď už chce chcel fantazírovať o električke kade tade, mohol skôr hovoriť o trati do Vrakune/P.B. cez Prievoz alebo Vlčie hrdlo, ktorú by bolo viac treba ako do Záhorskej Bystrice. Taktiež by ma zaujímala tá električka do Vajnory, že aký by mala zmysel, keby tam chodila iba na okraj a radšej by každý chodil s L53 na ZP a do Trnávky na t-bus/bus.
Reakcia na: Petto #188755:
Dokým budeme vzkm, vozidlá i šoférov rozhadzovať na také absurdity ako je l.82, tak nie, nehovoria mi tie údaje nič. Podľa výpravy takýchto liniek mám pocit, že teda vzkm, ani vodiči podniku problémy nerobia 🙂
Reakcia na: fanatikmhd #188754:
fuuu, joke dobry

"na 95 sa to riadne dosralo, treba uznat, a linky ako 83 ci 98 MBCC nepotrebovali. Tie potrebovali natlacenie intervalu. Kaslem cely preklad s 83/84 ked 84 ide VZDY naraz s l.99 medzi Halovou az ovsistom, co je polovica trasy"

vzkm, soferi a vozidla ti nieco vravia ? ci len tak hádžeme z brucha ? ?

ADD2 Je len otázka času podľa mňa,kedy prejde L99 do prázdnin.intervalo na stálo. Petržka už nejaký ten patek "nemá" sola.
Reakcia na: petoo #188752:
Ide prevazne o zastavky ako posledne na trase l.95 smer centrum. Myslene teda Nám hraničiarov a Farského. Na farského dnes osobne svedok nenatlacenia sa do nejakej SORky.... Ten nadstandardny autobus ktory je este o pol metra dlhsie nez ostatne vozy s kapacitou ako solaris... Nebolo by vyhodnejsie na l.95 vypravit rovno solarisy a l.88 prenechat SORkam? To len tak, mozno by preslo viac ludi, a aj linka by bola sviznejsia v rychlosti...

na 95 sa to riadne dosralo, treba uznat, a linky ako 83 ci 98 MBCC nepotrebovali. Tie potrebovali natlacenie intervalu. Kaslem cely preklad s 83/84 ked 84 ide VZDY naraz s l.99 medzi Halovou az ovsistom, co je polovica trasy! ) 83 by sa uzvila rano aj s 5 minutami. Takyto system nasadzovania vozidiel. Nezakupime ja JEDNO to trojclankove volvo, a nenasadime ho ako jeidne poradie linky 32? Vsak 50min interval, ale kapacitny bus, tak tvrdime, nie? Ci?
Reakcia na: Ámos #188751:
odporúčam Ti postaviť sa medzi 7:00-8:00 napríklad na Hálovu smer mesto ? najlepšie v piatok keď niečo nevypravia , sa nezmestíš ani do druhého MBCC ?
inač na ktorej zástavke nepoberie 95 ludí , netvrdím že sa to nemôže stať , pýtam sa len tak pre zaujímavosť ?
Reakcia na: MatejBA #188745:
Ano, ale nemam info, ze sa take situacie stavali na L83 ci L98! Posilnili sa linky, ktore to nepotrebovali aby sa ludia na inej nedostali do vozidla.
Reakcia na: petoo #188748:
pridám ďaľšiu hádanku ...

má to päť dverí, horí to, je to celé na ho..o a pokiaľ bude v BA zákonná súťaž, tak to nemá šancu vyhrať ... čo je to ?
Reakcia na: petoo #188748:
Ked zacnu horiet v BA tak dufam ze obdobne ako Zahranik spravia gesto ze dokial to nevysetria ich stiahnu z premavky vsetkych 100 ? .
Reakcia na: 810zssk #188746:
Také je to priesvitné... že ide to nasilu, na objednávku. 8 dní pred zavádzaním ani blbú zmluvu nemajú so sebou, ani tarifa nie je istá ešte furt.Ale aspoň mi bude platiť električenka po Vajnory... ? Ktovie, zase dokedy. ?
Reakcia na: Ámos #188727:
Tak ako aj na inych linkach, napriklad aj takej L32 v RS ak su iba kratke vozy. ?
Tak aleee dneska prišla už jedna NB18stka o poctivosť v Prahe (6717 prostredníctvom k-reportu http://www.k-report.net/diskuse/messages/2484/334.html#POST2734898 ). Predpokladám, že v blízkej budúcnosti sa Bratislava tiež pridá. NB18 = nové Ikarusy 435 v Bratislave? ?
Reakcia na: 810zssk #188741:
Ano. Napriek tomu.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.