Reakcia na: Peon #167001:
nebolo by lepšie dať na L83 interval 8/10/10//12 a cez šk.p. 10/12/12//12 a L34 a 84 viesť teda iba v špičke s i=8/-/10//- resp. 10/-/12//- a mohli L34 a 84 pokojne aj spojiť keď chceli šetriť a možno aj zlepšiť cestovanie.
) neúspešné a tiež na základe aktivít majiteľa komunikácie, že budú ten kruháč rušiť a zmenia tú križovatku na klasickú stykovú trojramennú (to, že by ten vyýjazd zaslepili úplne, si nefandím).
no.ev.di.
Inak s L34 som rátal pôvodne ako výpomoci pri jednom návrhu na reorganizáciu električkových liniek, no ako sa zdá, tak asi z toho bude vďaka tomuto kroku DPB veľké kulové. Snáď sa veci do 9/2011 nejak zmysluplne utrasú. Zaujímavé, že z akého extrému sme prešli, keď sme v KV mali L35,36 a 135, tie sa podarilo kompromisne spojiť do jednej linky a zrazu aj z tej je po pár mesiacoch torzo ?