O 5 hodin je tu Silvester a tak Vam vsetkym prajem stastny novy rok s lepsiou MHD a menej vymyslamy a debilnymi vyjadreniami pana Zahradnika. Ale tiez co najlepsie zazitky v osobnom zivote, malo hadok a podobne. Zelam to vsetkym tunajsim uzivatelom bez vynimky, vratane tych s ktorymi sa zvykneme hadat. Verim ze v dalsiom roku bude tych hadok menej a budeme diskutovat omnoho pokojnejsie 
? ? ?

? ? ?
Re
Ved Petrzalka ma teraz nejaky dopravny system, ktory by zostal na tejto urovni, a ked by sa petrzalka uz konecne rozhodla, co chce, tak by sa mohlo konat. Mas pravdu, neda sa na nu vybodnut, ale tato kauza sa da odlozit, kym sa nerozhodnu ci chcu nadzemku alebo co.....
Emo
Tak to je možno pravda, ale stojím si za tým, že závádzanie prímestských liniek do Rakúska a Maďarska je za súčasnej nepriaznivej situácie s vodičmi a vozidlami maximálne nevhodná. Do tej Rajky majú chodiť každé 4 hodiny vlaky z Petržalky (viem, že zatiaľ nechodia a je to škoda) Aj keď zase je otázka, ako to vyjde finančne.
"Koniec-koncov, viacero liniek ktore su dnes MHD sa ma od zavedenia IDS BSK nahradit primestskymi linkami."
Ktoré napríklad?
"Pokial sa problem riesit NEDA je lepsie ked sa nan uz nebudu vyhadzovat peniaze a davat sa inde."
Prečo by sa nedal riešiť? Treba postaviť rýchlodrážnu električku a hotovo. ?