Reakcia na: S499.1023 #90701:
Hmm, neviem, ake mas realne skusenosti, ale ja jazdim na Daewoo Lanos od roku 2000 a zatial som nemal vaecsie problemy, ako akakolvek ina znacka. Je rozdiel, ci bolo auto vyrobene priamo v Korei, alebo v Polsku (tie polske su horsie), ale ani vykonom, ani vzhladom, ani spolahlivostou nie su horsie, ako ine znacky v tejto triede. Navyse maju jednu velku vyhodu - nekradnu sa
vado
Ja to riesim tak, ze (teda, pokial sa ponahlam) drzim motor na otackach maximalneho krutiaceho momenty a vyssie (u mna je to od 3500 ot/min) a ked potrebujem vykon (predbiehanie ...) tak vzdy podradim na nizsi stupen. Motor sice huci, ale taha