Reakcia na: fobust #70608:
S tým súhlasím, ale niektorí z toho ešte nevyrástli. ?



dufam, ze to je aspon technika, to by ta ospravedlnovalo.
ja viem pravda je obcas kruta. a opakujem, zisti si radsej fakty a zisti aspon nieco o riadeni hocicoho.

Mike
Mne nešla od Tesca La L63, hoci tam išiel dispečer ale nič nepovedal a my sme si mohli iba domýšľať a to má večer 30 min int. - bol to predposledný spoj. Čakali sme tam aj so Spectrem a ďalších cca 15 vlkä; márne, potom sme šli pešo na Mokroháj.