Reakcia na: Sommelier #64885:
Pokial myslis na to miesto kde bol autobazar tak tam bola pred casom ohlasena stavba z ktorej asi vzislo,ale pozemok uz dakoho je,takze neviem, a ako terminal je to trosku male,skor by som videl priestor by prestavbe ASMN kedy sa pravdepodobne terajsia budova asanuje a postavi sa nova ako je to v projekte.
SZKV
Co se týče nákladů, tak máš určitě pravdu, ale my na východě to zřejmě levně neumíme. V Praze mě taky zarazilo, že to jednostaniční prodloužení metra na Depo Hostivař stálo přes miliardu, přitom trať už tam přes 20 let je (akorát vyměnili svršek), depo taky (vyměnili myčku a opravili jednu halu) a úpravy v okolí rovněž nejsou nijak zvláštní. A metro na letiště má stát rozkošných 40 miliard... To jsou sumy, které převyšují náklady v podstatně dražších zemích a nikdo se nad tím nepozastavuje.