Reakcia na: SZKV #62386:
a to si ako myslel? "Pro tramvaj komunisti nachystali koridor ve východní části sídliště a pro S-Bahn zase na západním okraji, takže se to bude dobře doplňovat i když se úřady nedohodnou..." ak to bolo myslene na Petržalku, tak prosim o vysvetlenie, pretoze boli uvahy aj o elektrickach v Petržalke za socializmu ale definitivne a realne sa za sociku zacalo budovat v Petržalke tazke metro take ake je v Prahe a ten koridor bol rieseny praveze pre metro...
ccca pred 2 rokmi som robil sci-fi s klbovym sorom... a ono je to uz realita :D:D
hoppusmark
Nemám nič proti, ale hneď, ako sa objaví nejaký nový typ autobusu, ozvú sa ľudia s tým, že "aj toto by sme v BA mohli mať"
Mimochodom, mám taký pocit, že ten kĺbový sor nie je príliš rovnocenný k ostatným kĺbovým vozidlám. Aká je vlastne jeho šírka? Akú má kapacitu? Povedal by som, že nižšiu ako štandrdné kĺbáky.
Mimochodom, Ikarus obnoví výrobu, rady 400, takže v záujme unifikácie a znižovania prevádzkových nákladom by som sa pri obnove vozového parku v BA orientoval buď na Ikarus, alebo na Solaris.