Rád Vás pozývam na spustenie MHD hry. http://www.mhdhra.wbs.cz/ Hra sa spustila o 16 hodine takže ešte tam sú určité chyby. Hra je vlastne skoro to isé čo tá predchádzajúca.
?
?
ccca pred 2 rokmi som robil sci-fi s klbovym sorom... a ono je to uz realita :D:D
hoppusmark
Nemám nič proti, ale hneď, ako sa objaví nejaký nový typ autobusu, ozvú sa ľudia s tým, že "aj toto by sme v BA mohli mať"
Mimochodom, mám taký pocit, že ten kĺbový sor nie je príliš rovnocenný k ostatným kĺbovým vozidlám. Aká je vlastne jeho šírka? Akú má kapacitu? Povedal by som, že nižšiu ako štandrdné kĺbáky.
Mimochodom, Ikarus obnoví výrobu, rady 400, takže v záujme unifikácie a znižovania prevádzkových nákladom by som sa pri obnove vozového parku v BA orientoval buď na Ikarus, alebo na Solaris.