Reply on: SZKV #62386:
to bol dokument o verejnych pracach.a bohuzial BA nie je na tom tak dobre ako praha ze si moze sama financovat elektrickovu trat. vsak teraz ma BA uz iba asi 1,5 miliardy na elektrickovu trat. dva krat hadaj kto doplati zvysok ?
takze je _velmi_ podstatne ci je elektricka aspon spomenuta vo verejnych pracach. lebo z toho planovaneho rozpoctu asi 10 miliard na tento spas bratislava sama neutiahne.
a nevytrhne to ani tych mozno 100 milionov na stary most z fondov EU
kde myslis, ze bol spomenuty most apollo ? vo verejnych pracach ...
Re #62388 Sommelier: nechcem ti kazit iluzie, ale elektricka cez novy most ti nikdy nepojde a to ani teoreticky. je to vacsia fantasmagoria ako tazke metro v BA.
hlavny problem by bol v samotnom novom moste, ktory je stavany tak ako je. prejdi sa niekedy po novom moste a po pristavnom a porovnaj si vibracie
inak jedine kde sa teoreticky pocita s elektrickou je ked sa zbura a zrekonstuuje pristavny most.
aj ked to je tak o 20-30 rokov
ale sa planuje hore 4+4, dole zeleznica + elektricka (samostane).
Ike
inak taka otazocka... ohladom 128
nie je 20 miest na biky malo? (to je 6 rodin)
nie su Sory prilis male?
ako sa zabrani aby nastupili ini spekulativni cestujuci? ta linka ma z hladiska spojenia dost atraktivnu trasu, takze sa bojim aby sa mi nestalo, ze bicykel mi nalozia a ja sa nevopcham...
Tie biky bude nakladat a upevnovat nejaka specializovana zainteresovana osoba, ktora bude na kazdej zastavke vystupovat a pomahat vykladat/nakladat?