Hmm, no ale urcite to vadi mensine ludi, lebo preco by potom stavali metro a mali ho v inych mestach?
A myslim si, ze metro sa da aj lepsie postavit ako je to prazske - napr. take viedenske
.
Stale si myslim, ze najvacsia vyhoda metra je to, ze ide pod zemou (aj ked to ma zopar nevyhod).
A myslim si, ze metro sa da aj lepsie postavit ako je to prazske - napr. take viedenske
.Stale si myslim, ze najvacsia vyhoda metra je to, ze ide pod zemou (aj ked to ma zopar nevyhod).


Kockac
OK, spinu beriem nazad, ale je tusim aj vedecky dokazane, ze kde nechodi slnko, tam chodi lekar. A slnko pod zem nechodi. Ked tomu neveris, tak sa skus zavriet na 1 den do miestnosti, kde Ti budu svietit len ziarivky (ak vobec budu) a potom na 2. den chod von na slniecko. Ktore Ti bude prijemnejsie?
Uznavam, ze niekde je nutne ist pod zem (centrum), ale ked sa dovolavas estetiky, nezabudni aj na estetiku samotneho cestovania.