#6084> ked chces tak sa pre mna za mna prechadzaj v kanaloch z dubravku do race, ale nenut ostatnych aby sa z nich stali krtkovia...
btw. elektricka je v BA uz vyse 100 rokov...vzdy tu bola a vzdy tu aj bude
btw. elektricka je v BA uz vyse 100 rokov...vzdy tu bola a vzdy tu aj bude


)
Andrej (Anndy008)
jezisi, kto to nepochopil? Dubravka a Raca to je centrum?
Kdo posiela eliny do paze???
sak to citaj co som napisal