#6086> a toto je co? nosny system, by podla mna mal by v cenre pod zemou - a kludne aj v inych castiach ak sa to bude dat.
A co stratime? Peniaze a peknu drahu.







)

(velky rozdiel oproti metru asi nebude :D)
). Ked porovnam ostatnu dopravu (okrem Tbusov - su na tom rovnako) tak nikdy som nepocul vyhovorku hodinu nesli busy apod.
Andy