Reakcia na: SZKV #56772:
"Ten" liberecký TEDOM je italský autobus Mauri Kronos. A nic italského kromě pizzy, vína a olivového oleje bych si nekupoval. Ani Ferrari. Ještě možná tak reprobedny Sonus Faber.
, ale je tu kopa ľudí, ktorí sa cez ne musia prehrabávať. ?
m@rtin
DP Ostrava měl v roce 2004 (vámi uváděná ročenka) spoustu vozokilometrů najetých vč. integrované dopravy. Ve skoro srovnatelně velkém Brně, byl počet vozokilometrů udán jen ve městě, protože integrovaná doprava tam ještě neexistovala. A pokud si vezmu, že DPO obsluhuje aglomeraci o 500 000 obyvatelích, je tento poměr dost značný.
Chlape, vy mi tu předhazujete DP Kontakt (z něhož samozřejmě nečerpám) a sám mi tu předhazujete grafy spokojenosti DPO!
12 miliard v roce 2004 přiteklo do DPO?? To jste vzal kde? kdyby tomu tak bylo, tak dostává Ostrava o třetinu víc peněz než 4X tak velká Praha. Stát je k Ostravsku velmi štědrý.