Reakcia na: aquila #55992:
Neznalosť? Nie, narozdiel od Teba si uvedomujem, že to, že nejaká spoločnost nakreslí na základe nejakej súťaže nejakú štúdiu, ešte neznamená, že to je hotová vec. Ty to tak ale prezentuješ, a to je Tvoj hlavný problém.Mimochodom, zatiaľ si mi neukázal JEDINÝ dokument, ktorý by som už dávno nebol videl alebo čítal.
Asi si ešte príliš malý, aby si dokázal pochopiť, že netreba veriť všetkému, čo sa napíše. Papier znesie všetko.

inak tebe prave ten zdravy rozum chyba, odporucam ta na sme.sk tak by si pasoval
tomas1
- tvoje horizontálne 2D chápanie mesta sa mi nepáči. Podzemná osobná rúra je takou istou súčasťou mesta ako povrchová električka.
Slovo "mestotvornosť" sa tu pred časom rozoberalo zo všetkých strán, keď nechcete vyvolávať ďalšie hádky tak to zas nerozmazávajte, prosíím... ?