Reakcia na: Ámos #55989:
"Nie je integralnou sucastou povrchu mesta a tak ho ani netvori."- tvoje horizontálne 2D chápanie mesta sa mi nepáči. Podzemná osobná rúra je takou istou súčasťou mesta ako povrchová električka.
Slovo "mestotvornosť" sa tu pred časom rozoberalo zo všetkých strán, keď nechcete vyvolávať ďalšie hádky tak to zas nerozmazávajte, prosíím... ?

Ja som len alergický na ľudí typu aquila, ktorí všade boli, všetko videli, ostatným tu hovoria niečo o "úbohom prehľade", a pritom nevedia ani prd. Na jeho trápne veľkohubé kecy som reagoval rovnakým spôsobom.
AAA
A metro do Petržalky: Nuž postavenie úseku Kamenné nám. - Janíkov Dvor obslúži radiálu, kde treba najvyššiu hodinovú kapacitu v celej sieti. Takže ak to chceš porovnať s Prahou tak sa to rovná úseku C Florenc - Háje.
Re #55948 aquila: Ukázal si svoju neznalosť intervalu napr. v Prahe. Citujem: ,,ani M1 nechodi v prahe v 90 sekundovom intervale"
Úradná obsaditeľnosť je pri 8 osôb/meter.
Re #55965 HB real: Ja som za rýchlodrážnu električku, teda plne segregovanú.