Reakcia na: yale #55798:
Takýmto spôsobom môžem spochybniť každú analýzu, ktorá sa mi nebude páčiť. Zatiaľ sa mi zdajú argumenty proelektričkového tábora podstatne silnejšie, racionálnějšie a reálnejšie, než argumenty prodierového tábora. PRETO som proelektričkový, nie preto, že by som niekde v ústraní nad električkami onanoval.

Stale sa vsak da elektricka zakopat pod zem...
aquila
taktiez realne vtedajsi zastupcovia za VPN odmietli 5 miliard kcs vyclenenych na tazke metro na rok 1990 s odovodnenim, ze oni tazke metro nechcu, bratislave bude staci lahke metro.
z toho lahkemo metra sa momentalne stala petrzalska radiala.
a preco je dobre stavat tunelovy variant od bosakovej dalej ? mozno pre taky maly detail, ze rokom 2012-2015 kedy petrzalsku radialu teoreticky dostavaju sa rozvoj mesta nekonci ...