Reakcia na: Technopol #52998:
A si myslíš, že pred rokmi zrušenými linkami 101, 105, 106, 107, 114 atď. nikto necestoval?Re #53006 d3k0: To zrušenie 83 je navrhnuté Technopolom asi preto, lebo necestuje do Dúbravky.
Re #53004 Technopol: Ďakujem ti za zrušenie 83 veľmi pekne. Po jej zrušení by som totiž mohol ísť na Hodžovo akurát tak 34 okružne cez Račianske mýto, alebo prestupvať na Sokolskej na T-bus z Krámarov s úchvatným (12 a 24 min. intervalom sedlo, víkend 15 a 30 imn.), alebo ísť z domu 207 okružne cez Horský park a Červený kríž. Technopol, prečo chceš iným dodrbať dopravu, len preto, že tak, súdiac z tvojich prípsevkov, spravili tebe??
?
Uvazovalo sa aj o tomto, pre nevyhody sa to nezrealizovalo...
d3k0
Co sa tyka 84+34 - myslis, ze by sa niekomu pacilo, keby si ich nechal prestupovat na Hrobonke? Ja len, ze ked podla teba nemozu cestujuci prestupovat z 95 na 99, tak preco uz podla teba mozu prestupovat z 34 na 84? Kde ziskas kilometre, ktore cez vikend stratis na subehu 34 a 84?
A co sa tyka pozemkov - preco sa neurobil usek cesty medzi zastavkou Tupolevova a Technopol? V odpovedi najdes aj odpoved na otazku, preco sa tam nestavia obratisko...