Reakcia na: Emo #50098:
Ono to má byť tá "prefrencia", cieľom je ozdstrániť kolízne body na trati. Také niečo by malo byť na KAĎEOM električkovom priecestí na radiálach.. Len ja som si to predstavoval úplne inak... ?

. Sak na gumokol nemam, tak co mam robit. ?
galiyosha
A neviem, hoci sú mi 21/22 Tr mimoriadne sympatické, prestaňte už s adoráciou týchto vozidiel a choďte sa na názor na ne spýtať napríklad ľudí z Ostravy alebo z Brna. Tam sa dokonca povráva(lo), že ani veľké opravy sa na nich neoplatí robiť, lebo 21 Tr sú tak prehnité, že sa asi budú vyradovať ešte skôr než 14 TrM.
Ak trepem sprostosti, opravte ma niekto. Ďakujem.