Reakcia na: kondy #44112:
Cca +- o mesiac už budú (musieť) mať všetci vodiči v DPB modré košele.
Inac tieto dve mali pri rovnakych otackach rovnaky zvuk, len ta SM-kova ho mala ostrejsi, silnejsi, a bol len jeden, nie 2 


(takze Tvoj kamos bude asi jeho partner)
Momentalne je otec z udrzby uplne nestastny - ulomeny klb radenia na prevodovke privarili tak, ze spiatocku tam vie zaradit snad len on, istym specialnym chvatom, a 4-5 je teraz tam, kde bola 2-3 (a samozrejme pri radeni 1-tky si paku sucha o nohu)... momentalne je voz odstaveny kvoli brzdam (pedal na podlahe, a ono sa to este gulalo)... plynovy pedal sa po pusteni tazko a pomaly vracal (drel bowden), tak to vyriesili tak, ze tam dali silnejsiu strunu, takze clovek slape silou ako na bicykli... od vymeny regulatora plynu je ten voz lenivy az hroza (akosi to nevedia nastavit, a to bol kedysi jeden z najzivsich plynakov, s povodnym regulatorom)... jednoducho zalostna uroven... ?
Takze ak, tak u Skodovky nieco najdes... a mam taky tichy dojem, ze vyvinuli aj HN3, ktoru montovali na 21Tr...
Beus
Inac, ked sa vyznas do Raby, mozno mi budes vediet povedat, co za divnu Rabu maju niektore C744-ky - to boli myslimze jedny z poslednych \"huciacich\" verzii a hucia totiz az na 3 frekvenciach
Hm, tym vozom s dialkovou napravou by som sa v MHD rad odviezol..:) Ja si akurat pamatam, ze na byvalej 38-cke behavala jedna Karosa s manualkou a medzimestskym (nie dialkovym) diferakom, teda asi celou napravou...to som bol este maly stupel, no toto som rozoznaval uz
Teraz mam dojem, ze niektory plynak 36xx ma medzimestsky diferak, ale neviem to naisto, ani ktory...
Hm, a ostatnym sorry za dlzku...:)