Prestupvat ci nie: Mne sa uz prestupovanie niekolkokrat vypomstilo. Ak by vsak boli prijatelne intervaly tak nie je dovod neprestupovat.
, ale tých dnešných 6 či koľko polookruhov je na mňa ako mimobratislavčana priveľa...

) a hlavne by si konecne uvedomili, ze s prestupom sa dostanu niekam rychlejsie, nez cakanim na priamy spoj.
Len neviem, ci by to Safarikovo namestie/Nam L Stura ustalo, 60 spojov za hodinu je uz celkom dost...
Ale 6/10/12 a 3/5/6 by bol podla mna ideal.
, aktuálnu po otvorení trate do Petržalky. Upozorňujem vopred, že hlavnou požiadavkou bolo čo najväčšie zníženie počtu liniek, takže treba rátať s prestupom - max. jedným.

COLOR