Reakcia na: Andrea #176452:
Andrea, niektorí vodiči sú surovci a nemali by vlastniť žiaden vodičský preukaz, nie to ešte pre autobusy!!! Aj o to by sa mal starať dopravný podnik! Tým nechcem haniť všetkých vodičov, niektorí sú mimoriadne ohľaduplní.

derik
Ja som nový dizajn nerobil, ja som len reagoval na Váš príspevok, v ktorom nikde nepíšte, citujem: "Ja som predsa žiadal obnoviť voľbu AKTUALIZÁCIE dátumu a času..." v príspevku #176446. Takže asi máte nízke IQ.