Reply on: Jana #176466:
http://imhd.sk/ba/media/mn/00000191/Siet-liniek-MHD-20111120.pngmyslim ze tu zastavky su zobrazene dost jasne ?
Jupiii
A paci sa mi ten cerveny ramcek v cestovnom poriadku - clovek nemusi hladat najblizsi odchod ale vidi to tam hned ?
derik
Ja som nový dizajn nerobil, ja som len reagoval na Váš príspevok, v ktorom nikde nepíšte, citujem: "Ja som predsa žiadal obnoviť voľbu AKTUALIZÁCIE dátumu a času..." v príspevku #176446. Takže asi máte nízke IQ.