Reply on: Marek1978 #176462:
Dúfam, že nabudúci rok už ten trolejbus výjde na prvú jazdu. Škoda, že sa nepodarilo nejaké Sanosy odkúpiť na náhradné diely z ČR alebo z Prešova. Tam tiež nechápem, prečo Prešováci nezachovali aspoň jeden, keď mali iba tri a bola to vzácnosť.
Jupiii
A paci sa mi ten cerveny ramcek v cestovnom poriadku - clovek nemusi hladat najblizsi odchod ale vidi to tam hned ?
derik
A teraz pár poznámok:
1. V mojom príspevku #176448 som nikde neútočil na tvoje IQ, takže toto si si riadne domyslel
2. Presný čas máš na počítači na lište a aktualizáciu ti zabezpečuje priamo OS, ak to máš nastavené
3. Ten červený rámček, keď sa Ti zdá neaktuálny, tak si možeš reloadnúť stránku, možno by bolo dobré, keby admini nastavili autorefresh na stránky s CP, môže to človeka pomýliť tomu verím.