Reply on: dandaska #176467:
Plny suhlas!A cestovne poriadky na mobile - to je OTRAS ! Modre pismo na cervenom podklade a podobne. Stare zlate a hlavne PREHLADNE iMHD ! Toto uz je humus.
Jupiii
A paci sa mi ten cerveny ramcek v cestovnom poriadku - clovek nemusi hladat najblizsi odchod ale vidi to tam hned ?
derik
A teraz pár poznámok:
1. V mojom príspevku #176448 som nikde neútočil na tvoje IQ, takže toto si si riadne domyslel
2. Presný čas máš na počítači na lište a aktualizáciu ti zabezpečuje priamo OS, ak to máš nastavené
3. Ten červený rámček, keď sa Ti zdá neaktuálny, tak si možeš reloadnúť stránku, možno by bolo dobré, keby admini nastavili autorefresh na stránky s CP, môže to človeka pomýliť tomu verím.