Re: #176440
Za úvod svojho prvého príspevku
"Vyhľadávač spojenia bol v inovácii úplne spackaný namiesto aby bol vylepšený!"
sa ospravedlňujem, bol napísaný bez rozmyslu!
Miloslav
Za úvod svojho prvého príspevku
"Vyhľadávač spojenia bol v inovácii úplne spackaný namiesto aby bol vylepšený!"
sa ospravedlňujem, bol napísaný bez rozmyslu!
Miloslav

derik
Ale ináč máš pravdu, dnes ľudia musia mať všetko vysvetlené, ináč by na to asi neprišli.