Reakcia na: Turbo #14515:
myslel som to tak, ze po ukonceni premavky na linke 33 prejde PRAZDNY na konecnu 204 a pravidelnou linkou odtial odide samozrejme pod drotmi na Trnavku.
Bohuzial pre cestujucich prave to cestovne sa ma navysit tak ako to bolo naplanovane
Pohodka, sak v noci sa to navarovat neda - v noci sa ma spat.
.
.
Miki