Reakcia na: Andy #14271:
*****, Ty ***o toto si zas co napisal ?????????? KOTAS farby (napr. K2S) su farby BRATISLAVSKEHO ERBU ??? Do ****, mi aspon povedz kde tam mame sivu, alebo oranzovu napriklad !!! Ty ***o... dufam, len ze nie si z Bratislavy povodom, bo by som sa za takeho *****a hanbil co ani nevie ake farby ma erb mesta !!! ****, Qwertak mi ta popisoval na vylete... Ty ked sa mne dostanes pod ruku *****... poleti facka kamo.
Na nete posobim TOTAL inak ako IRL.
A to je este v dobrom stave - som ju vcea videl a vyzera tak o 50% horsie. Hrzdava je od strechy po disky
. Sorry, ale ziaden iny typ autobusu u nas tak nevyzera - ziaden ikarus, sor, ci tambus.
Andrej (Anndy008)