Anndy008: Tak jaaa Ti nevim Karle... ale ten m@rtin nepise vyslovene len somariny... Snazil som sa najst tam same somariny co teraz napisal, ale... No nepomozem si - ma pravdu v mnohom. Aspon teraz.
Sa skludni! 7 sprostych slov v jednom prispevku len preto, ze niekto napise, ze Kotasovske farby su v erbe! Ked si o nom myslis svoje, tak si mysli, ale na fore reprezentujes vodicov DP, tak sa nereprezentuj ako clovek, ktory psychotestami presiel len omylom. Inac vies, ze tvoje odborne kvality uznavam a ze proti tebe nic nemam, a dokonca aj ja si na fore tu a tam nejake to sproste slovo utrusim, ale toto je uz fakt neadekvatna reakcia.
Keď som čítal o rýchlostných možnostiach diesel-agregátu, tiež som bol sklamaný, že je to málo. No v praxi som pri pohybe mimo trolejové vedenie žiaden výrazný nedostatok nezaregistroval. Šlo to celkom pekne.


KLF
:)))) To vsetci... ;)))) Uz roky...