95 na antolsku? hm to su uz ani nepamatam a to neni ani tak davno, styri roky
ale ten zeleny bus is pamatam /http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=16341&idt=u&idg=1942&gi=0&gn=20&gs=c&gsd= )
ale ten zeleny bus is pamatam /http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=16341&idt=u&idg=1942&gi=0&gn=20&gs=c&gsd= )
)...
(možno nejaký ten dobytčák a pod. )
Peon
Ak by to náhodou bola v budúcnosti stála trasa, tak by podľa mňa stálo za zváženie tam vytvoriť nejakú zastávku na znamenie (ak by to bolo technicky možné), keďže pomerne dlhý úsek tam ide autobus okolo rodinných domov.