Reply on: no.ev.di. #134140:
Lenže tie dohody boli robené ešte pred tým, čo Prokopovič zrušil osobnú dopravu aj na nadväzujúcom úseku Zvolen-Šahy. A od rozhovorov už uplynulo deväť rokov a je ticho.Zmysel dobudovania železnice najviac spochybňuje práve tento článok. Ak je pozdĺž Poiplia autobusová doprava kriticky riedka, niet dôvodu budovať železnicu. (A nad argumentom o Balatone sa možno len pousmiať. Masy Slovákov tam smerovali v časoch, keď ešte v Balatone bola voda:-) a keď inam nemohli...)
Velmi seriozny zahranicny vydavatel..
)...
Peon
Ak by to náhodou bola v budúcnosti stála trasa, tak by podľa mňa stálo za zváženie tam vytvoriť nejakú zastávku na znamenie (ak by to bolo technicky možné), keďže pomerne dlhý úsek tam ide autobus okolo rodinných domov.