Reakcia na: VLI #60179:
neviem, nakoľko môžem brať Korzár vážne, ale pár dní dozadu v ňom bola uvedená informácia, že zastávky pred SA sa napokon budovať nebudú a budú len provizórne.
pravda, treba to opraviť. O fotke viem (inak vďaka Ti za stránku fotokošice!), ale som kreslil spamäti ?
Subor sa zmaze za 30 dni. Je to powerpoint, pretoze v nom sa vyborne edituju krivky (navod je na poslednom snimku) a ma ho dost ludi.
Furčan
http://img834.imageshack.us/f/87219535q.jpg/
Obratisko Loky:
http://img851.imageshack.us/f/92175774.jpg/
Loky je presne. Napiš mail a pošlem nakres pôvodneho obratiska Loky.