Vyskúšajte pripravované
MHD na letisko

Celodenné obojsmerné priame spojenie letiska s autobusovou a železničnou stanicou zabezpečuje linka 23, ktorá obsluhuje aj dôležité prestupné uzly - zastávky Staničné nám. Jakabov palác, Nám. osloboditeľov a SOŠ automobilová.

Priame spojenie ostatných častí mesta s letiskom mestskou hromadnou dopravou nejestvuje, odporúčame si preto vyhľadať spojenie vopred cez Plánovač cesty.

Na väčšinu ciest z Letiska počas dňa je potrebné zakúpiť si cestovný lístok s časovou platnosťou 60 minút v cene 1,00 € (obyčajný) / 0,50 € (zľavnený). Na kratšie trasy je možné zakúpiť si aj polhodinový. Pre objemnejšiu batožinu je potrebný cestovný lístok pre batožinu alebo bicykel s platnosťou 60 minút v cene 0,90 €. Jednorazové cestovné lístky je možné na letisku zakúpiť v automate v blízkosti nástupišťa liniek MHD. Automat prijíma len euromince (s výnimkou 1- a 2-centoviek).

Ak využívate služby mobilných operátorov Slovak Telekom, Orange Slovensko, O2 Slovensko alebo Swan 4ka môžete použiť 60-minútový SMS lístok v cene 1,10 € odoslaním prázdnej SMS na číslo 1166. Pred nastúpením do vozidla je nutné počkať na spätnú SMS s cestovným lístkom, odporúčame SMS odoslať približne dve minúty pred plánovaným odchodom spoja.


23.11.2011
-Dispecer-

Komentáre

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

TheEnd091027.9.2019 16:36 #1 Re:
Chyba nahlásená v tomto príspevku bola opravená. Ďakujeme za nahlásenie.