Mobilná aplikácia imhd.sk pre smartfóny a tablety

Aplikácia je dostupná v Samsung Apps pre smartfóny Samsung s OS Android a Bada. Ďalšie platformy pribudnú v najbližších mesiacoch.

© imhd.sk

Ak máte smartfón alebo tablet, najdôležitejšie informácie z imhd.sk môžete mať vždy pri sebe nielen cez mobilnú verziu m.imhd.sk, ale aj prostredníctvom mobilnej aplikácie imhd.sk. Aplikácia umožní pohodlne vyhľadať spojenie medzi dvomi bodmi, rovnako umožňuje aj pohodlný prehľad cestovných poriadkov jednotlivých liniek mestskej hromadnej dopravy. Linky, trasy aj zastávky je možné pre zjednodušenie vyhľadávania si uložiť ako svoje obľúbené. Nechýbajú ani priame odkazy na aktuálne informácie v MHD a aplikácia poradí aj pri kúpe SMS lístka. Ak práve nie ste pripojení na internet, cestovné poriadky si môžete pozrieť aj v offline režime.

Aplikácia je momentálne dostupná exkluzívne v Samsung Apps pre platformy Android a Bada pre Bratislavu a Košice. Pripravujeme rozšírenie pre ďalšie platformy a ostatné slovenské mestá.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Rok 2015 a aplikacia na windows phone nikde 😞 je to smutne
Androidová aplikácia je reálne málo použiteľná. Neustále padá aj niekoľkokrát za deň a databáza (90MB), ktorá sa nedá presunúť na SD kartu alebo iné úložisko, totálne zaprace pamäť telefónu. To sutočne každý jeden spoj zaberie jeden megabajt? To aby som odinštaloval mail, facebook, mp3 prehrávač a používal mobil len na IMHD... Veľmi zle zvládnutá appka.
Windows Phone dockame sa niekedy?
Je to normálne, že aplikácia sa odmieta nainštalovať na SD kartu? Je to pre vás problém vyrobiť aplikáciu tak, aby nezaberala pamäť telefónu, ktorej nikdy nie je dostatok???
ja som mala tuto aplikaciu na Samsung Galaxy Ace . dakujem velmi dobra aplikacia a pracuje aj offline
ale nakolko zabera 50mb vnutocnej pamäte a pre update potrebuje priblizne podobne vela miesta bola nutena tuto aplikaciu vymazat
no ja neviem... mam Samsung S8500 Wave s OS Bada -- a tato aplikacia mi nejako vobec nechce fungovat tak, ako by mala..
Prosim Vas, Vy si myslite ze vsetci maju len Samsung????? Dajte to na Google Play, aby k tomu mali pristup vsetci uzivatelia Androidu...
Na forumoch som sa docitral, ze aplikacia je dostupna iba pre SAMSUNGY. A ostatne Androidy maju smolu? ?
Prosim vas nemozete tu aplikaciu dat aj na Google Play, aby som si ju mohol stiahnut do mobilu?
Cez Samsungapps to chce odomna tregistraciu.