Študentské linky

Premávka posilovej linky 5 zo Staničného nám. k internátu Jedlíkova

Posilová električková linka 5 zabezpečuje prepravu študentov zo železničnej a autobusovej stanice k vysokoškolským internátom na Jedlíkovej a do centra mesta. Linka premáva po trase Staničné námestie – Senný trh – Nám. osloboditeľov – Dom umenia – Krajský súd – Jánošíkova – Idanská – SOŠ automobilová – (→ Kruhový objazd, Moldavská) – Moldavská, obchodné centrá – OC Optima a späť len vo vybrané nedele a vo sviatky pred dňom vysokoškolského vyučovania, a to len v čase od cca. 16:30 do cca. 23:15 podľa príchodov vybraných vlakov. Linka nemá pevný cestovný poriadok, odchody zo zastávky Staničné námestie sú určované operatívne podľa pokynu dispečera.

Premávka posilovej linky 57 zo Staničného nám. k internátom Medická a Boženy Němcovej

Posilová autobusová linka 57 zabezpečuje prepravu študentov zo železničnej a autobusovej stanice k vysokoškolským internátom na Medickej a Boženy Němcovej, a do centra mesta. Linka premáva po trase Staničné námestie – Námestie Maratónu mieru – Považská, Nová nemocnica – Botanická záhrada len vo vybrané nedele a vo sviatky pred dňom vysokoškolského vyučovania, a to len v čase od cca 16:40 do cca 23:10 podľa príchodov vybraných vlakov. Linka nemá pevný cestovný poriadok, odchody zo zastávky Staničné námestie sú určované operatívne podľa pokynu dispečera.

Odchody študentských liniek 5 a 57

Odchody budú vykonávané vždy po príchode diaľkových vlakov na železničnú stanicu Košice a bezprostredne po presune cestujúcich na nástupištia zastávky Staničné námestie:

Dni premávky liniek 5 a 57

  • 19.; 26. september 2021
  • 3.; 10.; 17.; 24., 31. október 2021
  • 7.; 14.; 21.; 28. november 2021
  • 5.; 12. december 2021

Posilové spoje na linke R4

Od pondelka 21. septembra 2020 sa obnovuje prevádzka posilových spojov na linke R4. Posilové spoje premávajú len počas dní školského vyučovania na Technickej univerzite podľa platného cestovného poriadku.

  • Linka R4: OC Optima - Moldavská, obchodné centrá - Spoločenský pavilón - Bernolákova - Magistrát mesta Košice - Kino Družba - Nová nemocnica - Amfiteáter - Zimná - Technická univerzita - Botanická záhrada a späť.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.