Do začiatku MS v hokeji sa zriadia obojsmerné električkové zastávky - ostrovčeky- v križovatke Moldavská-Popradská (medzi Kauflandom a Baumaxom).
Taktiež v priestore pri Steel-arene budú nové nastupné ostrovčeky obojsmerne.
Taktiež v priestore pri Steel-arene budú nové nastupné ostrovčeky obojsmerne.
pravda, treba to opraviť. O fotke viem (inak vďaka Ti za stránku fotokošice!), ale som kreslil spamäti ?
Furčan
http://img834.imageshack.us/f/87219535q.jpg/
Obratisko Loky:
http://img851.imageshack.us/f/92175774.jpg/
Loky je presne. Napiš mail a pošlem nakres pôvodneho obratiska Loky.