Reply on: TA #60176:
S týmto sa dá len súhlasiť. Poznámka na konci článku je veľmi správna. Nemožnosť kúpiť si cestovný lístok za normálnu základnú cenu prakticky kedykoľvek a skoro kdekoľvek je iba ukážkou neschopnosti ľudí v DPMK za toto zodpovedných. A ešte pre istotu rozdávajú pokuty, aj keby ozaj nemuseli. Je to úplná buzerácia a to títo trolkovia a celý podnik funguje z peňazí práve ľudí, ktorí si chcú za cestu poctivo platiť. A ak toto číta celé DPMK, a ešte aj tak sa nezobudia, tak už na to nemám slov. ? ? ?
Isidor
0,25 + 0,25 = 0,55 ?
0,30 + 0,30 = 0,65 ?
to sú najpoužívanejšie lístky...