Reply on: MHDmarek #60183:
A načo ? Autobusmi je obslúžená dostatočne, R1čka tam zastavovať nemusí, lebo kopíruje trasu 20tky, a všetkého, čo ide cez NO smer Pereš atď. A električky, čo chodia na zmeny do USS tam celkom určite naverú toľko cestujúcich, že sa oplatí tam zriadiť zastávku.
Subor sa zmaze za 30 dni. Je to powerpoint, pretoze v nom sa vyborne edituju krivky (navod je na poslednom snimku) a ma ho dost ludi.
mi.v