Reakcia na: veteran #60157:
Z akého dôvodu tú trať postavili v 1960, keď ako sa tu písalo o necelých 10 rokov bola celá zrušená?
Subor sa zmaze za 30 dni. Je to powerpoint, pretoze v nom sa vyborne edituju krivky (navod je na poslednom snimku) a ma ho dost ludi.
mi.v