Zastavka nemusi byt ani v zatacke, ani mat zvlastny pruh. V spicke su tam take intenzity, ze keby bola zastavka len priplacnuta k ceste, tak kym by jeden spoj prisiel, otvoril, zatvoril a pohol sa, tak by nikoho nezdrzal, lebo zelena tam trva kratko...
grofmathias
http://img228.imageshack.us/img228/1015/p1020046kd2.jpg
Podľa mňa na výhybky najjednoduchšia verzia. Len si neviem predstaviť, či ten celý okruh pri odbočovaní vpravo budú vedieť električkové nápravy absolvovať...