Reakcia na: S499.1023 #4730:
Čo ja viem, tak keď sa otáčal kolenom dopredu, tak som sa pýtal Kremienka, či lišty výrazne mimo os otočného čapu nebudú problém a on mi na to povedal, že pokiaľ sú je posunuté medzi podvozky, tak to problém nebude. Problém by bol, keby boli posunuté smerom k čelu. 7085 má už tiež 10 rokov otočený polpantograf kolenom dopredu a lišty sú asi meter za otočným čapom, smerom ku kĺbu.
samkoh
Ad 2: dá sa vystupovať cez spolujazdca.